Dragon Ball Last Saiyan

Dragon Ball ots

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-12-19 23:15:27

Don Rekin

Dziecko

Zarejestrowany: 2008-12-19
Posty: 5
Punktów :   

Questy na Pustyni

Pierwszy quest jest bardzo trudny do zrobienia trzeba pokonac death machine leja okolo 7 k 100 gohan padl na hita ;/
Trzeba przejsc przez wolfy zabic kilka mumi i dotrzec do pustyni na pustyni bedzie na was czekala pierwsza piramida trzeba bedzie ja cala przejsc. Są tam stwory np Ghul, Death Machine, Mumie ahh nie bede wymienial wszystkich bo by mi to zajelo caly dzeń jak juz przejdziemy te death machine to bedzie quest xD (trzeba isc w kilka osub)
Drugi Quest jets latwiejszy niz poprzedni
Ten quest tez jest na pustyni i sa do pokonania mumie ghule i freezery w ruznych formach
Wquescie jest Sword 25 atk
Mozna isc w kilka osub ale nie trzeba wystarcza 2 osoby albo nawet jedna
Gdy idzie sie pojedynczo z malym lvl najlepiej przebiedz wziasc quest i do tp

xD wiem ze duzo bleduw
Wiem ruwniez ze poradnik nie jest dokladny ale gram od niedawna xD

Offline

 

#2 2008-12-20 19:57:32

Maxior

Dziecko

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Questy na Pustyni

Pierwszy quest jest bardzo trudny do zrobienia trzeba pokonać death machine leją około 7 k 100 gohan padł na hita ;/
Trzeba przejść przez wolfy, zabić kilka mumi i dotrzeć do pustyni na pustyni będzie na was czekała pierwsza piramida trzeba będzie ja cala przejść. Są tam stwory np Ghul, Death Machine, Mumie (nie będę wszystkich wymieniał bo zajęło by mi to cały dzień) przejdziemy te death machine to będzie quest XD (trzeba iść w kilka osób)
Drugi Quest jest łatwiejszy niż poprzedni. Ten quest też jest na pustyni i są do pokonania mumie, ghule, frezery w różnych formach
Na queście jest Sword który ma 25 ataku. Można iść w kilka osób ale nie trzeba. Można pójść samemu na misję. Gdy idzie się pojedynczo z małym lvl najlepiej jest biec, wziąć miecz i do teleportu.


Poradnik z polskimi znakami przerobiony by Maxior

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sferaprawa.pun.pl www.underworldevolution.pun.pl www.xiaolinxshowdownx.pun.pl www.fbgaming.pun.pl www.dr125.pun.pl